jak zrobić zielony koktajl

Jak zrobić zielony koktajl? Poradnik dla początkujących

Zielone koktajle zawojowały świat, nasze kuchnie i podniebienia. Jak zacząć przygodę z zielonymi koktajlami? Co z czym i w jaki sposób warto łączyć? Jak zrobić zielony koktajl, aby smakował i by wartościowy dla naszego organizmu? Podpowiadamy wszystkim, którzy znajdują się na początkowym etapie przygody z zielonymi sokami i koktajlami…
Czytaj więcej

olej z oregano dawkowanie

Olej z oregano – co w sobie kryje?

Oregano to jedno z najpopularniejszych ziół, które hodowane są powszechnie w wielu miejscach na całym świecie. Często jest kupowane w formie suszonej, dzięki czemu wzbogacony zostaje smak przygotowywanych potraw. Wbrew pozorom, ta roślina jest bogata w liczne składniki mineralne i pod tym względem jest jedną z najbardziej korzystnych na świecie. Oregano służy również do produkcji oleju. Jakie właściwości i działanie ma olej z oregano? Przeczytaj koniecznie.

Czytaj więcej

zielony koktajl przepis

Zielony koktajl oczyszczający, który pomoże Ci pozbyć się nawet 15 kg!

Choroby jelit najczęściej objawiają się wypadającymi włosami, zgagą, biegunką, wzdęciami, a zdarza się, że i nadwagą. Jest to spowodowane złym stylem odżywiania, w wyniku którego tworzą się złogi pokarmowe. Za ich sprawą człowiek czuje się ciągle zmęczony i nie ma na nic siły. Czy jest na to sposób? Jest – zielony koktajl oczyszczający! Wypróbuj koniecznie.
Czytaj więcej