jak zrobić zielony koktajl

Jak zrobić zielony koktajl? Poradnik dla początkujących

Zielone koktajle zawojowały świat, nasze kuchnie i podniebienia. Jak zacząć przygodę z zielonymi koktajlami? Co z czym i w jaki sposób warto łączyć? Jak zrobić zielony koktajl, aby smakował i by wartościowy dla naszego organizmu? Podpowiadamy wszystkim, którzy znajdują się na początkowym etapie przygody z zielonymi sokami i koktajlami…
Czytaj więcej

gerson

Terapia Gersona – ratunek dla zdrowia!

Jeśli jeszcze nie słyszeliście o terapii Gersona nie traćcie czasu. To naprawdę skuteczna metoda, dzięki której pozbędziecie się wielu chorób i dolegliwości (min. zaparcia, epilepsja, fibromigalia, mięśniak macicy, osłabiona odporność, pasożyty, bezpłodność, marskość wątroby, zespół przewlekłego przemęczenia, anemia, astma, nowotwory, i wiele więcej!).
Czytaj więcej

substancje-w-kosmetykach

Szkodliwe składniki w kosmetykach – na to uważaj!

Twoja skóra jest bardzo skomplikowanym organem, składającym się z wielu warstw, który pełni ważne funkcje, m.in. ochronną. Osłabienie tej funkcji może wywołać wiele niepożądanych objawów.
Niewielu konsumentów zdaje sobie sprawę z dramatycznych skutków regularnego używania kosmetyków pielęgnacyjnych o złej jakości.
Kosmetykami o „złej jakości” nazywamy wszystkie te produkty, które zawierają szkodliwe składniki osłabiające funkcjonowanie skóry, a tych w dzisiejszych czasach nie brakuje. Szkodliwe składniki w kosmetykach – pełna lista w artykule.
Czytaj więcej

123